4 For EUrope 5. helyezés!Iskolánk diákjai idén is részt vettek a magyarországi Europe Direct Információs Hálózat, az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete és az Európai Parlament Magyarországi Kapcsolattartó Irodája által szervezett 4 For EUrope országos középiskolai vetélkedőn. A versenyen országos szinten nagyjából 250 iskola vett részt, iskolánk tanulói az első forduló után a Közép-Magyarország régió iskolái közül első helyezettként jutottak tovább a második, regionális fordulóba, a 10 továbbjutó iskola közül egyedüli technikumként a gimnáziumok között. Diákjaink remekül helyt álltak és az előkelő 5. helyen végeztek. A csapat tagjai: Dolhai Vivien (12.a), Girincsi Zsanina (12.a), Farkas Zsolt (11.a) és Hegedűs Róbert (10.a), felkészítő tanáruk Kristin László.

Minden résztvevőnek szeretettel gratulálunk!Kapcsolódó képek